Ons team

T 02 513 15 90, T 02 513 29 85, info(at)lasso.be

Anja Van Roy, algemeen coördinator, anja.vanroy(at)lasso.be
Yasmina Takaddoumi, medewerker boekhouding & administratie, yasmina.takaddoumi(at)lasso.be (niet bereikbaar op maandag en woensdag)

Team Move It Kanal
Stadsproject over cultuurparticipatie van jongeren uit de Brusselse Kanaalzone
Ine Vos, projectcoördinator, ine.vos(at)lasso.be (niet bereikbaar op vrijdag)
Farah Mohamed, projectmedewerker jeugdwerk, farah.mohamed(at)lasso.be (niet bereikbaar op maandag)
Lies Vanhauwere, projectmedewerker onderwijs, lies.vanhauwere(at)lasso.be

Team jeugd- en volwassenenwerk
Projecten BrusselArt, Kunst voor Ketjes, Kinderen Baas, Try Out Teens en thema's Interculturaliteit & Intergenerationaliteit
Marijke Van Hassel, projectcoördinator, marijke.vanhassel(at)lasso.be (niet bereikbaar op maandag- en woensdagnamiddag)
Naomie Mawete Tuana, projectmedewerker, naomie.mawetetuana(at)lasso.be (niet bereikbaar op vrijdag)

Adres: Sainctelettesquare 19 - 1000 Brussel (boven het Kaaitheater)

Toegankelijkheid van het LASSO-kantoor: alle informatie over de toegankelijkheid van ons kantoor op de zesde verdieping van het gebouw van het Kaaitheater kan je hier terugvinden