Het Lasso team

T 02 513 15 90, T 02 513 29 85, info(at)lasso.be

Anja Van Roy, algemeen coördinator, anja.vanroy(at)lasso.be
Yannick Van Keer, communicatiemedewerker, yannick.vankeer@lasso.be (niet bereikbaar op vrijdag)
Yasmina Takaddoumi, medewerker boekhouding en administratie, yasmina.takaddoumi(at)lasso.be (niet bereikbaar op maandag en woensdag)

Team Move It Kanal
Stadsproject over cultuurparticipatie van jongeren uit de Brusselse Kanaalzone
Ine Vos, projectcoördinator, ine.vos(at)lasso.be (niet bereikbaar op vrijdag)
Farah Mohamed, projectmedewerker jongeren, farah.mohamed(at)lasso.be
Lies Vanhauwere, projectmedewerker onderwijs, lies.vanhauwere(at)lasso.be

Team kinder- en volwassenenprojecten
Projecten BrusselArt, Kunst voor Ketjes, Kinderen Baas, Try Out Teens en thema's Interculturaliteit & Intergenerationaliteit
Marijke Van Hassel, projectcoördinator, marijke.vanhassel(at)lasso.be (niet bereikbaar op maandag en woensdag namiddag)
Naomie Mawete Tuana, projectmedewerker, naomie.mawetetuana(at)lasso.be (niet bereikbaar op vrijdag)

Adres: Sainctelettesquare 19 - 1000 Bruxelles (boven het Kaaitheater).